PL | EN
O FIRMIE
Biuro architektoniczne Metropolis działa na rynku od 1997 roku, początkowo jako działalność gospodarcza, a obecnie spółka. W tym czasie wykonaliśmy dziesiątki projektów, niejednokrotnie publicznie publikowanych, zdobywając kilka nagród i wyróżnień, m.in. w 2006 r. na Międzynarodowych Targach we Wrocławiu, organizowanych pod patronatem SARP, otrzymaliśmy główną nagrodę za najlepszą realizację z 2005 r.W trakcie współpracy jesteśmy z Inwestorem od samego początku, tj. od koncepcji, poprzez proces formalno-prawny (projekty budowlane i wykonawcze oraz całą procedurę formalno-prawną), aż do samej budowy (dokumentacja przetargowa, nadzory, odbiory i pozwolenie na użytkowanie). Wykonujemy projekty we wszystkich branżach i z kompletem uzgodnień. Nasi projektanci mają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu we wszystkich branżach. Pracujemy dla Urzędów Miast i Gmin, instytucji i inwestorów prywatnych projektując m.in. obiekty biurowe, szkoły i uczelnie wyższe, hotele, baseny pływackie, banki, salony samochodowe, osiedla mieszkaniowe, fabryki, a także architekturę krajobrazu.Siedziba firmy mieści się na najwyższym piętrze nowoczesnego, klimatyzowanego biurowca w centrum miasta. Posiadamy pełne wyposażenie niezbędne do skompletowania dokumentacji projektowej. Opracowania 3D przygotowywane są w technologi BIM, na licencjonowanym oprogramowaniu. Biuro Metropolis ubezpiecza siebie i swoich podwykonawców na wypadek ewentualnych błędów. Firma ma stabilną sytuację finansową. Wynagrodzenia i wszelkie płatności dokonywane są bez opóźnień. Firma przynależy do organizacji i stowarzyszeń budowalnych, a nasi projektanci są członkami właściwych izb zawodowych.W czerwcu 2004 r. jako pierwsza firma architektoniczna z Pomorza Zachodniego uzyskaliśmy akredytację PARP na wykonywanie dokumentacji projektowych, a w czerwcu 2005 r. podpisaliśmy umowę z PARP na usługi doradcze związane z planowaniem inwestycji w ramach SPO-WKP. Dla nas jest to potwierdzenie naszej profesjonalności, a naszym Klientom pozwala na zwrot części wydatków ze środków unijnych.
 
KLIENCI
Do grona klientów biura METROPOLIS należą:
- urzędy miast i gmin
- instytucje publiczne
- uczelnie wyższe
- prywatne przedsiębiorstwa
- firmy budowlane
- deweloperzy
i osoby fizyczne

W siedzibie biura dostępne są do wględu liczne listy referencyjne.
 
ZESPÓŁ
Remigiusz Smolik
prezes zarządu

Architekt, stypendysta uczelni w Holandii, studia ukończył w 1994 r na Politechnice Szczecińskiej otrzymując główną nagrodę SARP za najlepszy dyplom w Polsce; w 1997 roku uzyskał uprawnienia do projektowania, a w 2007 roku tytuł rzeczoznawcy budowlanego; pierwszą pracę podjął w uznanym biurze Karalse van der Meer Architecten w Holandii, a kontynuował w najlepszych biurach architektonicznych w Szczecinie i Warszawie
Małgorzata Rachowska
dyrektor biura
m.rachowska@biurometropolis.pl
tel. +48 531 703 503
Anna Wiąckiewicz-Tobolska
architekt
a.tobolska@biurometropolis.pl
tel. +48 531 303 208
Magdalena Budzyńska
architekt
m.budzynska@biurometropolis.pl
tel. +48 534 408 802
Jacek Grygo
architekt uprawniony
j.grygo@biurometropolis.pl
tel. +48 780 144 881
Joanna Rakiej
architekt
j.rakiej@biurometropolis.pl
tel. +48 531 102 303
Magdalena Kaniewska
architekt krajobrazu
m.kaniewska@biurometropolis.pl
Ілона Іщук
asystent

Monika Robaszko-Kowalska
architekt uprawniony

Aleksandra Samborska
architekt

Małgorzata Pruchnicka
architekt uprawniony

Izabela Syput
architekt uprawniony

Urszula Smolik
księgowość

Izabela Marciniak-Machut
kadry

 
AKTUALNOŚCI

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/biuro.php on line 282
 
KONTAKT
METROPOLIS
biuro architektoniczne

ul. Narutowicza 12
70-240 Szczecin
tel./fax (91) 434 73 43
email: info@biurometropolis.pl
www.biurometropolis.pl


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Treść wiadomości


Zamknij
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.